Vlci podruhé na Barony nevyzráli

14.12.2013 20:23

Posledním zápasem 14. kola Znojemské amatérské ligy byl souboj celků z vrchní poloviny tabulky a to utkání mezi Barony a Vlky. Vlci dokázala v minulém vzájemném utkáni Barony těsně porazit 3:4 a další vítězství by je posunulo na druhou příčku tabulky. 

Od prvních minut se utkání hrálo ve vysokém tempu a první gól na sebe nenechal dlouho čekat, Tomáš Popelka po krásné individuální akci prohodil hostujícího golmana 1:0. Soupeř však dokázal odpovědět a vyrovnal na 1:1. Vzápětí ale Michal Kubiš využil zmatku při soupeřově offsidu a štastně zakončil do "vlčí" sítě 2:1. Baroni se postupným tlakem stále více tlačili do soupeřovi branky a další gól vsítil po přihrávce T. Popelky zpoza branky opět Michal Kubiš 3:1. Vlky však třetí branka nepoložila a tak soupeř prostřelil chytající "dvojku" Michala Popoviče a stav upravil na 3:2. Vzápětí využili Vlci další možnost ke srovnání, kdy Baroni špatným střídáním, předložili soupeři trestné střílení 3:3. Hra dostala nový spád a Vlci měli více ze hry, dokonce mohli proměnit další trestné střílení, ale ke slovu se dostal zatím nejlepší střelec Baronů Luboš Mikulášek a přiblížil Barony ke vítěství 3:4. Soupeř stále více otevíral hru za snahou o vyrovnání, ale opět stál na správném mistě "Miki" a druhou trefou v utkání poslal Barony do dvoubrankového vedení 5:3. V závěru utkání ještě dokázal navýšit stav na 6:3 Tomáš Popelka, který prakticky ukončil svým druhým gólem utkání. Baroni tak navázli na svoji formu z minulého utkání a dalším vítěstvím nadále setrvávají na druhém místě tabulky. 

Dalším celkem Baronů jsou nyní SNAILS, začíná tak třetí a poslední kolo do konce playoff. Utkání se odehraje ve středu 18. prosince v 19:45

 

BARONI  vs VLCI                     6 : 3

BARONI - Mikulášek 2, Kubiš 2, Popelka 2

VLCI - Holcmann 2, Holčapek Z.