Hodnocení s Bastards

30.09.2015 17:31

Petr Železný:

 

S Bastards nám vyšel začátek zápasu,kdy jsme dali rychle 4 branky. Pak jsem viděl krásnou kůlturní vložku ,kterou jsem ještě nezažil i ve vrcholovém hokeji ,aby se golman porval s vlasním obráncem na ledě.To nás trochu rozhodilo ,ale na konec jsme zápas v klidu dotáhli do vítězného konce.

Je pravda že jsem skoro rok nehrál hokej ,kvůli zraněnému koleni.Doufám že koleno po operaci vydrží dalších 60 let.Jsem rád že jsem si mohl zase vychutnat  radost jak chutná vítěztvi v hokeji.Doufám že už bude vše v pořádku a zase budeme pálit jeden gol za druhým s mým parťákem Danem Krásným. Už se těsím na další zápas ,protože jsme dobrá parta a je jedno jestli vyhrajeme nebo prohrajeme ,ale doufám že budeme vyhrávat.

 

Michal Popovič:

 

 Zápas s Bastars hodnotím za docela povedený zápas. Sice jsou klady a zápory,ale kde nejsou že? :)....Za plus beru že máme skvělou obranu,která nepouští protihráče k žádně šanci vymyslet nějakou kombinaci přihrávek v našem obraném pásmu.Měli jsme dobré brejky z vyhazovaných půků a to je velké plus...Abych to aji zhrnul tak celý tým hrál obětavě a svižně...Doufám že nám to vydrží a ukážeme ještě víc síly..:)