Baroni zakončili sezónu vítězně

17.02.2014 20:47

Poslední utkání sezóny 2013/2014 zakončili Baroni vítězstvím nad Vlky z Jaroslavic, které porazili těsně 3:4. Mašovice si tak upevnily druhou příčku a zakončují základní část s 28 body, to znamená 13 výher, 2 remízy a 6 proher z celkových 21 utkání. Díky výhře nad Vlky se Baroni ve vyřazovacích bojích utkají s týmem Snails, který v tabulce skončil na třetím místě s 24 body na svém kontě.

První minuty zápasu vyšli lépe Baronům, kteří se rychle dostali do dvoubrankového vedení, když se trefil Luboš Mikulášek a Tomáš Šoba. Hrálo se v rychlém tempu a další branku vstřelily opět Mašovice a na 3:0 zvyšoval Tomáš Popelka po trestném střílení. Jaroslavice ale hru dokázaly zdramatizovat, nejprve se trefil Škrabal, a po pár minutách hry přidal další gól Rybníkář. Vlci tak snížili na rozdíl dvou branek. 3:2. Důležitou branku pro Barony zajistil Peťa Železný, který dostal Barony opět do dvoubrankového vedení. Poslední minuty zápasu se odehrávaly spíše v obranném pásmu Mašovic a Jarda Kuba měl v brance hodně práce. Tlak Vlků vyvrcholil brankou Havlíčka, který zápas zdramatizoval. 4:3. V posledních sekundách Vlci přece jenom dostali puk za Kubovi záda, ale kvůli postavení utočícího hráče v brankovišti branka nebyla uznána. Zápas tedy skončil vítězně pro Barony. Vlci si odnesli druhou porážku od Baronů a v Playoff narazí na Hodonice.

VLCI vs BARON    3 : 4